Lokalizacja

Zapraszamy do malowniczego Abades

Zespół Blue Exploreres zaprasza Cię do naszego Centrum Nurkowego w Abades. Abades jest malowniczym kanaryjskim miasteczkiem o spokojnej i relaksującej atmosferze.
Będziesz się tu mógł cieszyć jedną z najpiękniejszych naturalnych kanaryjskich plaż, lokalnymi daniami serwowanymi w bardzo przystępnych cenach w pobliskich restauracjach i oczywiście snorkelingiem i nurkowaniem na naszej pięknej rafie.

Abades

Plaża w Abades to doskonałe miejsce na spędzenie dnia więc osoby towarzyszące i nie nurkujące nie będą się tu nudzić.
Nasze Centrum Nurkowe jest otwarte cały rok i mamy to szczęście, że znajdujemy się w miejscu o wymarzonym klimacie do wypoczynku – praktycznie tu nie pada, zimy są ciepłe (średnio 22 ºC) a latem nie ma tu upałów ze względu na chłodną bryzę.
Tak więc bez względu na porę roku możesz spodziewać się u nas doskonałych warunków do nurkowania.
Jeśli planujesz spokojne wakacje z dużą ilością nurkowania, Abades jest idealnym miejscem by spędzić tu czas – zobacz nasze propozycje zakwaterowania w Abades.

Abades

W miasteczku są dwa dobrze wyposażone supermarkety. Abades znajduje się 5 minut drogi od autostrady prowadzącej do stolicy wyspy Santa Cruz (25 minut autobusem w kierunku północnym) oraz do centrum turystycznego Playa de las Americas (25 minut autobusem na południe).

Jeśli nie zamierzasz mieszkać w Abades nie jest to żaden problem – dzięki naszym busom zapewniamy naszym gościom bezpłatny transport z i do hoteli.

Kanary

Kanary to niesamowity archipelag, składający się z siedmiu dużych wysp wulkanicznych, które oczarują Cię na wiele sposobów zarówno nad jak i pod wodą. Najwspanialszą i największą wyspą jest Teneryfa z wulkanem el Teide (3718m n.p.m.) górującym nad okolicą będącym także najwyższą górą Hiszpanii. Warunki naturalne tworzą tu tak niezwykłe zróżnicowanie klimatyczne, że Teneryfa przez wielu określana jest jako kontynent w miniaturze.

Abades