Odkryj nurkowanie (DSD)

Program Odkryj nurkowanie w jeden dzień – Discover Scuba Diving

Szczypta teorii z rana…
dsd_11

Witamy w Abades! Rano odbierzemy Was z hoteli i przywieziemy do Abades.  Następnie otrzymacie cały potrzebny sprzęt – maskę, fajkę, płetwy i piankę. Potem siedząc wygodnie przed Centrum Nurkowym Wasz instruktor udzieli Wam dokładnych informacji jak używać sprzętu, co robić i czego się spodziewać pod wodą. Odpowie także na Wasze pytania.
Nasza kadra mówi w wielu językach, także po polsku.

 

Snorkeling: pierwszy kontakt z wodą!

Czas na pierwszy kontakt z wodą. Na początku Wasz instruktor zabierze Was na zajęcia snorklingowe czyli pływanie po powierzchni wody w piance i płetwach z maską na twarzy i oddychając przez fajkę.
Nasza baza jest ulokowana na samej plaży. To oznacza jedynie krótki spacer do wody. Wasz instruktor pomoże Wam założyć i dopasować sprzęt, wytłumaczy i pomoże wejść do wody.
Podczas snorklingu będziecie mogli podziwiać podwodne życie rafy z powierzchni wody. Zajęcia te mają jeszcze tę zaletę, że poza zabawą pozwalają Wam przyzwyczaić się do używania maski i płetw oraz oddychania przez usta.
Wasz instruktor będzie cały czas z Wami pokazując ciekawe rzeczy i służąc pomocą.
Będziecie zachwyceni niezwykłym bogactwem życia w Atlantyku!
dsd3

Nurkowanie: odkryj prawdziwy podwodny świat!

Po około godzinnej przerwie Wasz instruktor przypomni jeszcze raz najważniejsze rzeczy dotyczące zachowania pod wodą i zabierze Was na prawdziwe nurkowanie z butlą! Jeden instruktor zabiera pod wodę maksymalnie dwie osoby naraz dzięki czemu może poświęcić odpowiednio dużo uwagi każdemu z Was.
Będziecie zaskoczeni jak łatwo jest unosić się w wodzie, jak wspaniałe jest to uczucie i jak niezwykły jest podwodny świat Kanarów.
Jeśli po nurkowaniu zdecydujesz, że chciałbyś zostać certyfikowanym nurkiem PADI wystarczy tylko jeszcze jeden dzień by uzyskać pierwszy certyfikat – PADI Scuba Diver.

 

Dzień dla całej rodziny

Zatoka Abades zapewnia wszystko co potrzebne na całodzienny rodzinny wypoczynek – piękną naturalną plażę, osłoniętą od fal spokojną zatokę z piaszczystym dnem.
Mamy tu wszystko co najlepsze – na plaży są prysznice, a kilka kroków dalej znajdują się restauracje i sklepy.
Tu nie da się nudzić!

 

Kursy dla początkujących
→ Discover Scuba Diving
→ PADI Scuba Diver
→ PADI Open Water Diver

Kursy dla zaawansowanych
→ PADI Adventure Diver
→ PADI Advanced Open Water Diver
→ PADI Rescue Diver

Zostań profesjonalistą
→ PADI Divemaster
→ PADI IDC – kurs instruktorski